2020-09-30     Geraldy, Honoriusza, Wery     "Granica między dobrem i złem nie przebiega pomiędzy ludĽmi, ale przez człowieka" - autor nieznany    

ACADEMICA w naszej bibliotece.


ACADEMICA to bezpłatna cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych. Biblioteka Narodowa za pośrednictwem terminalu znajdującego się w Bibliotece partnerskiej udostępnia pracownikom naukowym, studentom oraz wszystkim zainteresowanym korzystaniem z zasobów wiedzy cyfrowej bazy publikacji naukowych obejmującej podręczniki naukowe, czasopisma naukowe, artykuły naukowe umieszczone na liście Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

 

Już teraz w naszej bibliotece możesz mieć bezpłatny dostęp do ponad 1 600 000 publikacji naukowych i czasopism w wersji elektronicznej. Wszystko dzięki systemowi Academica, który jest cyfrową wypożyczalnią międzybiblioteczną, tworzoną i systematycznie uzupełnianą przez Bibliotekę Narodową.

 

Żeby móc korzystać z systemu, należy przyjść do Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczawnicy i na podstawie posiadanej karty bibliotecznej naszej biblioteki utworzyć konto użytkownika. Dzięki temu uzyskamy dostęp do wszystkich publikacji w systemie Academica.

 

Publikacje chronione prawem autorskim będą dostępne po wcześniejszej rezerwacji na dedykowanym terminalu w Czytelni Ogólnej naszej biblioteki.

 

Więcej informacji na stronie: www.academica.edu.pl

Regulamin użytkowania Academica


 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska