2017-12-13     Dalidy, Juliusza, Łucji        
DARMOWE KURSY JĘZYKOWE-zapraszamy chętnych


Miejska Biblioteka Publiczna  w   Szczawnicy wraz z firmą Funmedia serdecznie zapraszają do bezpłatnego korzystania z kursów językowych online. Oferta obejmuje  kurs języka angielskigo, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i angielski biznesowy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do Biblioteki w celu aktywowania dostępu. Kurs dostępny jest przez internet, poprzez multimedialną platformę edukacyjną www.lerni.us. Można z niej korzystać w czytelni internetowej w godzinach pracy Biblioteki. W ramach dostępu każdy użytkownik może skorzystać jednocześnie z wszystkich dostępnych języków. Dostęp ważny jest do 31.10.2017 roku. Kurs umożliwia monitorowanie postępu nauki, a po jego ukończeniu możliwe jest wygenerowanie certyfikatu. Żeby skorzystać z multimedialnej platformy www.lerni.us wystarczy przyjść do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczawnicy, zarejestrować się i odebrać darmowy dostęp do kursów językowych: angielskiego (w tym biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Z zasobów platformy można skorzystać zarówno w bibliotece, jak i w mobilnej wersji na tablet lub telefon. Rejestrować się można w Bibliotece, lub pisząc na adres: mbp_szczawnica@poczta.onet.pl


Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu do wyżej wymienionych kursów, należy:

  • Mieć dostęp do komputera podłączonego do sieci Internet (czytelnicy nie posiadający takiego dostępu w domu, mogą korzystać z kursów w bibliotece).
  • Dysponować aktywnym kontem e-mail.
  • Pobrać KOD AKTYWACYJNY.

Kody dostępu można aktywować za pomocą linka
Kod przypisuje się automatycznie do wybranego adresu mailowego po kliknięciu ikony “Aktywuj”.
Użytkownik od tej chwili otrzymuje hasło na adres mailowy i dostęp do wybranych kursów. Logowanie do kursów odbywa się za pomocą adresu mailowego przypisanego do kodu i wygenerowanego hasła, które na ten adres przyszło. Jeżeli użytkownik miał już wcześniej konto demo lub inny dostęp do dowolnego kursu, musi on wtedy używać wcześniej wygenerowanego hasła lub przypomnieć je sobie.
Kody będą aktywne do 14 września 2017 r.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji
Życzymy przyjemnej i owocnej nauki
 

 

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska